Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » AKCIÓ/KRIMI/THRILLER » Halálos árnyék (DVDRIP HUN)
Halálos árnyék
fakerDátum: Szombat, 2017-Aug-05, 06:45 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 13492
Helyzet: Offline
Halálos árnyék +18




Thad Beaumont-nak még gyerekkorában el kellett távolítani egy tumort az agyából. Az operáció során kiderül, hogy a fiúnak nem is volt valódi daganata, ki nem fejlődött ikertestvére maradványait kellett belőle kioperálni. Thad felnő, és sikeres író válik belőle. Komoly műveit saját nevén publikálja, sikerkönyveit viszont George Stark néven. Amikor azonban kellemetlenné válik számára George Stark szerepe és figurája, valódi temetést rendez a képzeletbeli személynek. Egy nyomozás során azonban a helybeli sheriff eljut George sírjához, és lassan gyanakodni kezd Thad-re. Eközben azonban Thad-nek is furcsa látomásai támadnak és egyszer csak maga George Stark hívja telefonon.


 
szitaerno25seDátum: Szombat, 2017-Aug-05, 08:23 | Üzenet # 2
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Helyzet: Offline
Miért szakad meg a letöltés állandóan? Ez pár napja van így  Neki álltam letölteni Halálos árnyék   
ezt a filmet,az oldalon 1GB több a mérete, mikor nekiált tölteni akkor csak 756MB ir ki nálam a gép. De minden letöltés meg szakad!!!!

Hozzáadva (2017-Aug-05, 08:23)
---------------------------------------------
faker, Miért szakad meg a letöltés állandóan? Ez pár napja van így  Neki álltam letölteni Halálos árnyék   
ezt a filmet,az oldalon 1GB több a mérete, mikor nekiált tölteni akkor csak 756MB ir ki nálam a gép. De minden letöltés meg szakad!!!!

 
fakerDátum: Szombat, 2017-Aug-05, 16:27 | Üzenet # 3
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 13492
Helyzet: Offline
Szia! a probléma nálad van,megkértem 3 embert hogy töltsék le + én is letöltöttem semmi probléma.
Itt egy képernyő fotó simán letölti


Az üzenetet módosította faker - Szombat, 2017-Aug-05, 16:27
 
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » AKCIÓ/KRIMI/THRILLER » Halálos árnyék (DVDRIP HUN)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Copyright MyCorp © 2024

data mozi,data filmek,data