Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » AKCIÓ/KRIMI/THRILLER » Játszd le nekem a Mistyt! (DVDRIP HUN)
Játszd le nekem a Mistyt!
fakerDátum: Vasárnap, 2015-Már-22, 08:30 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 13516
Helyzet: Offline
Játszd le nekem a Mistyt!




Egy lány minden este ugyanabban az időben betelefonál a rádióba, és a Misty című dalt kéri a disk jockeytól. Így megy ez már jó ideje, minden nap. Dave, a rádiós műsorvezető egy kis rádióállomásnál dolgozik Carmelben. Műsorában kedvenc lemezei közül játszik le néhányat, verseket olvas fel, és abban reménykedik, hogy egy napon felfedezi őt egy nagyvárosi rádiócsatorna. Munka előtt és után kicsit rátölt bánatára a közeli bárban, ahol ingyen kap piát, ha az adásban megemlíti a helyet. Egy nap felszed egy lányt a csehóban, vagy inkább a lány szedi fel őt. Kiderül, hogy ő az, aki minden este betelefonál hozzá. A lány mintha kicsit bolond lenne: miután Dave ágyba vitte, közli, hogy még erőszakra is képes, ha a férfi csak könnyű kalandnak fogná fel az egészet. Dave megpróbál rövid úton megszabadulni tőle, de már késő. Előkerül a konyhakés, és elszabadul a pokol..


 
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » AKCIÓ/KRIMI/THRILLER » Játszd le nekem a Mistyt! (DVDRIP HUN)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Copyright MyCorp © 2024

data mozi,data filmek,data