Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » WESTERN » Tetőnk a csillagos ég (DVDRIP HUN)
Tetőnk a csillagos ég
fakerDátum: Kedd, 2014-Jún-03, 07:35 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 13487
Helyzet: Offline
Tetőnk a csillagos ég




A jóképű szélhámos Billy Boyle és a becsületes, de lassú észjárású Harry, az aranyásó igazi jóbarátokká válnak a közösen átélt kalandok során, pedig ismeretségük azzal kezdődött, hogy egy kárára elkövetett gazemberség miatt Harry szerette volna megölni Billyt. Billy hasonló módon szedte rá Roger Pratt, az elvetemült bandita apját is, aminek azonban már súlyosabbak a következményei.
Giuliano Gemma és Mario Adorf hasonló párost alakítanak ebben a komikus olasz westernben, mint amilyenekkel Bud Spencer és Terence Hill nagy sikereiket aratták pár évvel később.




Kód
http://data.hu/get/7752242/tetonk.a.csillagos.egDvdrip.avi?pid=3702710456
 
villamkezuDátum: Szombat, 2015-Ápr-18, 12:55 | Üzenet # 2
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Helyzet: Offline
hello szia ! Már jópár napja próbálkozok,de sehogy sem tudom letölteni ezt a filmet.Már rég kerestem és szeretném letölteni.A link ellenőrzőbe bemásoltam a letöltő linket és ott is rendben találta a rendszer zölden kipipálta.De amikor a kék letöltő gombra kattolok akkor meg azt írja ki a fájlt nem találja a feltöltő helyen ? Nem tudom lehet a data jaccakol csak majd folyamatosan próbálkozok azért,de a megnyugvásom érdekében azért utána néznél ? Köszönöm.üdv.
 
fakerDátum: Vasárnap, 2015-Ápr-19, 03:47 | Üzenet # 3
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 13487
Helyzet: Offline
Szia! nyugodj meg a datának az a szervere jelen pillanatban nem elérhető,próbálkozz később. Vagy próbáld meg ezt a linket,igaz a minőség nem ugyan az!!!
Letöltés
 
villamkezuDátum: Péntek, 2015-Ápr-24, 11:42 | Üzenet # 4
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Helyzet: Offline
Köszönöm szépen biggrin Nem olyan rossz ez a minőség sem smile
 
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » WESTERN » Tetőnk a csillagos ég (DVDRIP HUN)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Copyright MyCorp © 2024

data mozi,data filmek,data