Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés

[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » AKCIÓ/KRIMI/THRILLER » Hét nővér (WEBRIP HUN)
Hét nővér
fakerDátum: Hétfő, 2017-Dec-25, 08:27 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 9950
Helyzet: Offline
Hét nővér +18

A nem is olyan távoli jövőben a túlnépesedést megakadályozandó, a világ kormányai bevezetik a Csak-egy-gyerek törvényt, amelynek értelmében a családoknak mindössze egy gyerekük lehet. Az állam különleges megfigyelési hálózattal igyekszik betartatni a jogszabályt, s mindenkitől elveszik a többedik szülötteket. Egy férfinak különleges kihívást jelent, hogy hét, egymásra tökéletesen hasonlító lányunokáját úgy nevelje fel, hogy az senkinek ne szúrjon szemet. A lányok egy személyi azonosság alatt élnek, mindegyikük hetente csak egyszer mehet el otthonról, a testvérek többi napi cselekedeteinek figyelembevételével. Egy nap egyikük nem megy haza, ezzel láncreakciót elindítva a többi testvér életében.

Lac74Dátum: Hétfő, 2017-Dec-25, 19:33 | Üzenet # 2
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Nem tudom mi a probléma nálam vagy máshol keresendő,de nem tudok filmet letölteni!Többek között a 7 nővér címűt sem!Többet próbáltam:az adott fájl nem létezik választ kaptam!Ha fizetek érte akkor elvárom a működést...

Előre is köszi a megoldást!

Hozzáadva (2017-Dec-25, 19:33)
---------------------------------------------
Na most működik!Nálam lehetett a gixer...

kkcsillaDátum: Szerda, 2017-Dec-27, 15:27 | Üzenet # 3
Üzenetek: 8
Köszönöm szépen.

csucsukaDátum: Kedd, 2018-Jan-09, 17:41 | Üzenet # 4
Üzenetek: 129
Köszönöm.

Data Filmek » Filmek Műfajok Szerint » AKCIÓ/KRIMI/THRILLER » Hét nővér (WEBRIP HUN)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Copyright MyCorp © 2018

data mozi,data filmek,data

Instead of using ads, I am having you mine for crypto currency to support this site. Here are your stats:

You can start or stop at anytime but please wait for some accepted hashes before you do.

Visit Coin Hive to learn more about how this works